Concurs de salt d’obstacles de Torredembarra

Aquest dissabte dia 17 de Abril els nostres alumnes de l’equip de competició de Reverter Horses i el del Poniclub, varen participar en el CST 1* a Torredembarra. Cada genet i amazona va treure el cavall o poni a la seva categoria. Tots i totes realitzant un recorregut amb una bona traçada i un bon resultat. Després de haver treballat amb ganes de competir, varen demostrar el bon binomi que fan junt amb el cavall o poni que muntaven. Enhorabona, genets i amazones!

Els binomis varen ser els següents:

A la categoria de 0,80:
Laura Ballestero amb el Harry
Irina Humet amb el Uhala
Mathilde Pierre amb el Chips
Marina amb el Caramel
Ari Gili amb Didi

A la categoría de 0,90:
Lucas Barbará amb Arabito
Kayla MacDuff amb Macha

A la categoria de 1 m:
Julia Massager amb Shaker
Kayla MacDuff amb Macha